top of page
top

LEADERSHIP

Ekip Egzekitif        |       Ekip Lidèchip        |      Fondatè vizyonè yo

Executive

PREZIDAN - STEVE HEETHUIS

Direktè fòmasyon

NN Inc, Solisyon mobil

Hill.jpg

JERRY HILL

Konsèy endistri plon, dekouvri fabrikasyon

West Michigan ap travay!

MicrosoftTeams-image (6).png

VIKTOR JOAQUIN

Manadjè Pwogram Talent

Kote a Dwa

Lebednick.jpg

AMY LEBEDNICK

Direktè rejyonal, solisyon biznis

West Michigan ap travay!

Ryan Graham.jpg

RYAN GRAHAM

Lyezon Kominote ak Paran

Kent Career Tech Center

bennink.jpg

MARY BENNINK

Direktè HR

Herman Miller

Ekip Lidèchip

Sasamon Parker

Sant teknik karyè nan zòn Muskegon

Espesyalis plasman

200 Harvey Street

Muskegon, MI 49442

(231) 767-3607

sparker@muskegonisd.org

 

Julie Parks / Mary Hofstra

Grand Rapids Community College

Direktè Egzekitif Devlopman Mendèv & Fòmasyon

622 Godfrey Ave SW

Grand Rapids, MI 49503

(616) 234-3714

jparks@grcc.edu

 

Angela Huesman

Avantaj Lakeshore

Vis Prezidan Talent Solutions & Inovasyon

201 W. Washington Ave. Loft 410

Zeeland, MI 49464

 (616) 772-5226 x 216

angela.huesman@lakeshoreadvantage.com

 

Jennifer Heinzman

Alyans Devlopman Ekonomik Konte Barry

Kowòdonatè Devlopman Ekonomik

221 W. State Street

Hastings, MI 49058

(269) 945-2454

jennifer@mibarry.com

 

Dave Barnes

Woodward

Manadjè HR

700 N Centennial St.

Zeeland, MI 49464

(616) 748-7740   

dave.barnes@woodward.com

 

Jon DeWys

Prezidan

DeWys Faktori

15300 8th Ave

Marne, MI 49435

(616) 677-5281

jdewys@dewysmfg.com

 

Ross Haan

Fabrikasyon enpak

Vis Prezidan

3440 John F Donnelly Dr.

Holland, MI 49424

(616) 399-9970 x 204   

rhaan@impactfab.com

 

Kevin Pinner

Disher

Solisyon biznis & Mfg Teknoloji Plon

201 W. Washington Ave. Suite 230

Zeeland, MI 49464

(616) 748-6915  

kevin.pinnerdisher.com

 

Russell Hicks

JR Automatisation

Akizisyon talan

4190 Sunnyside Drive

Holland, MI  49424

(616) 399-2168

rhicks@jrautomation.com

 

Meghan Ensing

Konsèp CONVEYOR

Direktè Resous Imèn

743 Main St.

Coopersville, MI 49404

(616) 997-5200  

mensing@ccmich.com

 

Kathie Perrault

Kam Plastik

Manadjè Resous Imèn

611 Ottawa Ave

Holland, MI 49423

(616) 283-7108  

kperrault@kamplastics.com

Chris-Ann Martini

Pi bon pwodwi metal

Resous imen

3570 Raleigh Dr SE

Grand Rapids, MI 49512

(616) 942-7141

cmartini@bestmetalproducts.com

 

Dave Thelen

GR Tooling ak Otomatik

Komèsyal Enjenyè

3670 Mill Creek Ave
Comstock Park, MI 49321
Pòtab-(517) 648-3504
dthelen@grtooling.com

 

Lisa Thorsen

Plasan Carbon Composites

Manadjè Resous Imèn

3195 Wilson Dr. NW

Walker, Michigan 49534

(616) 965-9450, ekst. 2471

Lisa.thorsen@plasancarbon.com

Morgan Carroll

Chanm Lakeshore Muskegon

Espesyalis Retansyon Manm

380 W. Western Ave.

Muskegon, MI 49440

(231) 286-9497  

mcarroll@muskegon.org

 

Nancy Manglos

Chanm Grand Haven

Direktè Talent & amp; Devlopman Lidèchip

1 South Harbour Drive

Grand Haven, MI  49417

(616) 842-0529

nancym@grandhavenchamber.org

 

Dave Smith

Asosyasyon Anplwayè yo

Prezidan & CEO,

5570 Executive Pkwy SE

Grand Rapids, MI 49512

(616) 698-1167

dsmith@teagr.org

 

Terry Hossink

Kote a Dwa

Direktè Rejyonal MMTC West

125 Ottawa Avenue NW, Suite 450

Grand Rapids, MI 49503

(616)-610-1007

hossinkt@rightplace.org

 

Lisa Hungerford

TalentFirst

Direktè Inovasyon Edikasyon

833 Kenmoor Ave, Suite B

Grand Rapids, MI 49546

l.hungerford@talentfirst.net

Rosa Mol

Otomatik MFP

Manadjè Resous Imèn

4404 Central Pkwy

Hudsonville, MI 49426

(616) 419-5907

rmol@mifp.com

 

Kevin Irwin

Central Michigan bwa di

Manadjè Operasyon yo

110 S. 64th Ave P.O. Bwat 103

Coopersville, MI 49404

(616) 837-0609

kevin@centralmichiganhardwoods.com

 

Michelle Mei

Butterball Farms

Asistan Egzekitif CEO/Relasyon Kominotè

1435 Buchanan Ave

Grand Rapids, MI 49507

(616) 243-0105   

carriel@butterballfarms.com;michellem@butterballfarms.com

 

Lori Vandenberg

Lumbermen yo

Resous imen

4433 Stafford Ave SW

Grand Rapids, MI 49548

(616) 215-7046

loriv@lumbermens-inc.com

 

Robin Semm

Precision Aerospace Corporation

Manadjè HR

5300 Corporate Grove Blvd. SE Suite 350

Grand Rapids, MI 49512

(616) 243-8112

rsemm@precision-aerospace.com

 

Gary Smith

Aksyon bòdi & amp; D'

Kontwolè

3120 Ken-o-sha Industrial Ct SE

Grand Rapids, MI 49508

(616) 452-1580

gsmith@actionmold.net

Joe Ritter

Steeplechase Zouti & Mouri

Manadjè Kalite

9307 Howard City Edmore Rd.

Lakeview, MI 48850

(989) 352-5544   

joe.ritter@steeplechasetool.com

Mike Stephens

Rockwell Automation

Manadjè kont chanèl

1121 133rd Ave

Wayland, MI 49348

(269) 509-1293

Mcstephe@ra.rockwell.com

 

Mike Helsel

Ventra

Direktè HR

14 Beardsley

Ionia, MI 48846

(616) 597-7720   

mhelsel2@ventra.us

Leadership

Fondatè vizyonè yo

Visionary
bottom of page