top of page
top

ခေါင်းဆောင်မှု

Executive

သဘာပတိ - STEVE HEETHUIS

သင်တန်းဒါရိုက်တာ

NN Incမိုဘိုင်းဖြေရှင်းချက်

Kate -head shot.jpg

JAY DUNWELL

သမ္မတ

Wolverine Coil Spring

Briggs.jpg

JAY DUNWELL

သမ္မတ

Wolverine Coil Spring

JAY DUNWELL

သမ္မတ

Wolverine Coil Spring

Hill.jpg

JERRY HILL

စက်မှုကောင်စီခေါင်းဆောင်၊ ထုတ်လုပ်မှုကိုရှာဖွေပါ။

West Michigan အလုပ်များ

MicrosoftTeams-image (6).png

VICTOR JOAQUIN

Talent ပရိုဂရမ်မန်နေဂျာ

နေရာမှန်

Lebednick.jpg

AMY LEBEDNICK

ဒေသဆိုင်ရာညွှန်ကြားရေးမှူး၊ စီးပွားရေးဖြေရှင်းချက်

West Michigan အလုပ်များ

Sander-Schoof.jpg

SANDER SCHOOF

ရိုင်ယန်ဂရေဟမ်.jpg

RYAN GRAHAM

ရပ်ရွာနှင့် မိဘဆက်ဆံရေး

Kent အလုပ်ရှာဖွေရေးနည်းပညာစင်တာ

ခေါင်းဆောင်မှုအဖွဲ့

Sasamon Parker

Muskegon ဧရိယာအသက်မွေးဝမ်းကြောင်းနည်းပညာစင်တာ

နေရာချထားရေး ကျွမ်းကျင်သူ

200 Harvey လမ်း

Muskegon, MI 49442

(၂၃၁) ၇၆၇-၃၆၀၇

sparker@muskegonisd.org

 

Julie Parks / Mary Hofstra

Grand Rapids အသိုင်းအဝိုင်းကောလိပ်

အမှုဆောင်ဒါရိုက်တာ လုပ်သားဖွံ့ဖြိုးတိုးတက်ရေးနှင့် amp; လေ့ကျင့်ရေး

622 Godfrey Ave SW

Grand Rapids၊ MI 49503

(၆၁၆) ၂၃၄-၃၇၁၄

jparks@grcc.edu

 

Angela Huesman

Lakeshore အားသာချက်

Talent Solutions & ဆန်းသစ်တီထွင်မှု

201 W. Washington Ave. Loft 410

Zeeland၊ MI 49464

 (616) 772-5226 x 216

gela.huesman@lakeshoreadvantage.com

 

Jennifer Heinzman

Barry County Economic Development Alliance

စီးပွားရေးဖွံ့ဖြိုးတိုးတက်မှု ညှိနှိုင်းရေးမှူး

221 W. State Street

Hastings၊ MI 49058

(၂၆၉) ၉၄၅-၂၄၅၄

jennifer@mibarry.com

 

Dave Barnes

Woodward

HR Manager

700 N Centennial St.

Zeeland၊ MI 49464

(၆၁၆) ၇၄၈-၇၇၄၀   

dave.barnes@woodward.com

 

Jon DeWys

သမ္မတ

DeWys ထုတ်လုပ်ရေး

15300 8th Ave

Marne, MI 49435

(၆၁၆) ၆၇၇-၅၂၈၁

jdewys@dewysmfg.com

 

Ross Haan

Impact Fabrication

ဒုတိယသမ္မတ

3440 John F Donnelly Dr.

ဟော်လန်၊ MI 49424

(616) 399-9970 x 204   

rhaan@impactfab.com

 

Kevin Pinner

ပန်းကန်ခွက်ယောက်

စီးပွားရေးဖြေရှင်းချက်များနှင့် amp; Mfg နည်းပညာ ဦးဆောင်

201 W. Washington Ave. Suite 230

Zeeland၊ MI 49464

(၆၁၆) ၇၄၈-၆၉၁၅  

kevin.pinnerdisher.com

 

Russell Hicks

JR အလိုအလျောက်စနစ်

Talent ကို ရယူခြင်း။

4190 Sunnyside Drive

ဟော်လန်၊ MI  ၄၉၄၂၄

(၆၁၆) ၃၉၉-၂၁၆၈

rhicks@jrautomation.com

 

Meghan Ensing

Conveyor သဘောတရားများ

လူ့စွမ်းအားအရင်းအမြစ် ဒါရိုက်တာ

743 Main St.

Coopersville၊ MI 49404

(616) 997-5200  

mensing@ccmich.com

 

Kathie Perrault

ကမ်ပလတ်စတစ်များ

လူ့စွမ်းအားအရင်းအမြစ်မန်နေဂျာ

611 Ottawa Ave

ဟော်လန်၊ MI 49423

(၆၁၆) ၂၈၃-၇၁၀၈  

kperrault@kamplastics.com

ခရစ်-အန်း မာတီနီ

အကောင်းဆုံးသတ္တုထုတ်ကုန်များ

လူ့အင်အားအရင်းအမြစ်

3570 Raleigh ဒေါက်တာ SE

Grand Rapids၊ MI 49512

(၆၁၆) ၉၄၂-၇၁၄၁

cmartini@bestmetalproducts.com

 

Dave Thelen

GR Tooling နှင့် Automation

အရောင်းအင်ဂျင်နီယာ

3670 Mill Creek Ave
Comstock Park, MI 49321
ဆဲလ်- (၅၁၇) ၆၄၈-၃၅၀၄
dthelen@grtooling.com

 

Lisa Thorsen

Plasan Carbon Composites

လူ့စွမ်းအားအရင်းအမြစ်မန်နေဂျာ

3195 Wilson ဒေါက်တာ NW

Walker၊ မီရှီဂန် 49534

(616) 965-9450, ext. ၂၄၇၁

Lisa.thorsen@plasancarbon.com

မော်ဂန် ကာရိုး

Muskegon Lakeshore Chamber

အဖွဲ့ဝင်ထိန်းသိမ်းခြင်းဆိုင်ရာ အထူးကျွမ်းကျင်သူ

380 W. Western Ave.

Muskegon, MI 49440

(၂၃၁) ၂၈၆-၉၄၉၇  

mcarroll@muskegon.org

 

Nancy Manglos

Grand Haven ၏အခန်း

Talent & ဒါရိုက်တာ ခေါင်းဆောင်မှုဖွံ့ဖြိုးတိုးတက်ရေး

1 South Harbor Drive

Grand Haven၊ MI  ၄၉၄၁၇

(၆၁၆) ၈၄၂-၀၅၂၉

nancym@grandhavenchamber.org

 

Dave Smith

အလုပ်ရှင်များအသင်း

သမ္မတ & စီအီးအို,

5570 အမှုဆောင် Pkwy SE

Grand Rapids၊ MI 49512

(၆၁၆) ၆၉၈-၁၁၆၇

dsmith@teagr.org

 

Terry Hossink

နေရာမှန်

MMTC အနောက်ပိုင်းဒေသ ညွှန်ကြားရေးမှူး

125 Ottawa Avenue NW၊ Suite 450

Grand Rapids၊ MI 49503

(၆၁၆)-၆၁၀-၁၀၀၇

hossinkt@rightplace.org

 

Lisa Hungerford

TalentFirst

ပညာရေး ဆန်းသစ်တီထွင်မှု ဒါရိုက်တာ

833 Kenmoor Ave၊ Suite B

Grand Rapids၊ MI 49546

l.hungerford@talentfirst.net

Rosa Mol

MFP အလိုအလျောက်စနစ်

လူ့စွမ်းအားအရင်းအမြစ်မန်နေဂျာ

4404 Central Pkwy

Hudsonville, MI 49426

(၆၁၆) ၄၁၉-၅၉၀၇

rmol@mifp.com

 

Kevin Irwin

Central Michigan Hardwoods

စစ်ဆင်ရေးမန်နေဂျာ

110 S. 64th Ave P.O. အကွက် ၁၀၃

Coopersville၊ MI 49404

(၆၁၆) ၈၃၇-၀၆၀၉

kevin@centralmichiganhardwoods.com

 

Michelle Mei

ဘောလယ်တွေ

CEO/ Community Relations ၏ အမှုဆောင်လက်ထောက်

1435 Buchanan Ave

Grand Rapids၊ MI 49507

(၆၁၆) ၂၄၃-၀၁၀၅   

carriel@butterballfarms.com;michellem@butterballfarms.com

 

Lori Vandenberg

သစ်ခွဲသား၏

လူ့အင်အားအရင်းအမြစ်

4433 Stafford Ave SW

Grand Rapids၊ MI 49548

(၆၁၆) ၂၁၅-၇၀၄၆

loriv@lumbermens-inc.com

 

Robin Semm

Precision Aerospace Corporation

HR Manager

5300 Corporate Grove Blvd SE Suite 350

Grand Rapids၊ MI 49512

(၆၁၆) ၂၄၃-၈၁၁၂

rsemm@precision-aerospace.com

 

ဂယ်ရီစမစ်

လှုပ်ရှားမှုပုံသွင်းခြင်း & စက်ချုပ်ခြင်း။

ထိန်းချုပ်ကိရိယာ

3120 Ken-o-sha Industrial Ct SE

Grand Rapids၊ MI 49508

(၆၁၆) ၄၅၂-၁၅၈၀

gsmith@actionmold.net

Joe Ritter

Steeplechase Tool & သေတယ်။

အရည်အသွေးမန်နေဂျာ

9307 Howard City Edmore Rd.

Lakeview၊ MI 48850

(989) 352-5544   

joe.ritter@steeplechasetool.com

Mike Stephens

Rockwell အလိုအလျောက်စနစ်

ချန်နယ်အကောင့်မန်နေဂျာ

1121 133rd Ave

Wayland, MI 49348

(၂၆၉) ၅၀၉-၁၂၉၃

Mcstephe@ra.rockwell.com

 

Mike Helsel

Ventra

HR ဒါရိုက်တာ

14 Beardsley

Ionia, MI 48846

(၆၁၆) ၅၉၇-၇၇၂၀   

mhelsel2@ventra.us

Leadership

အမြော်အမြင်ရှိသော တည်ထောင်သူများ

Visionary
bottom of page